Ucieczka: Świątynia Zagłady – Przygoda Indiany Jones’a (Ścieżka dźwiękowa #1)

Kiedy przed dwoma laty wydawnictwo Rebel.pl przygotowywało polską edycję jednego z hitów wydawnictwa Queen Games – Escape: The Curse of the Temple (Ucieczka: Świątynia Zagłady), od samego początku w mojej głowie pojawił się obraz jednej z przygód Indiany Jones’a – kultowej już postaci kina przygodowego, wykreowanej przez Georga Lucasa, w którą wcielał się niezastąpiony Harrison Ford. Przyglądając się tematyce gry, okładce zdobiącej pudełko oraz opisowi rozgrywki nie trudno więc o powiązanie wspomnianego tytułu z przygodami słynnego archeologa. Nic więc dziwnego, że w mojej głowie zrodził się pomysł stworzenia ścieżki dźwiękowej, zawierającej utwory z kinowych przygód Indy’ego, tym bardziej, że sama gra okazała się rewelacyjna.

Dziś w Wasze ręce oddaję owoc mojej ostatniej pracy – alternatywną ścieżkę dźwiękową do Ucieczki, zawierającą utwory z filmowych przygód Indiany Jones’a. Wypróbujcie przy najbliższej okazji i koniecznie dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podoba, czy jest coś do poprawy i czy chcecie więcej takich soundtrack’ów. Co powiecie na ścieżki z gier wideo – reboota Tomb Raider’a oraz serii Uncharted?

PS: Jeśli jakimś cudem nie mieliście jeszcze okazji poznać Ucieczki, czym prędzej musicie nadrobić zaległości – to naprawdę wyjątkowa gra kooperacyjna, oferująca emocje jakich próżno szukać w wielu innych tytułach. Więcej dowiecie się z recenzji przygotowanej przez Pełną Parę 😉

0 Udostępnień